Merhaba, poliüretan tahta taklidi dekoratif profil modelleri ailesinin yeni üyesi olan p-1982-b modeli ile artık köşe ayrıntılarınıda çok kolay ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturduk. Otantik dekorasyon veya safranbolu evleri tarzında dekoratif ortamlar oluşturmak artık çok kolay ve zahmetsiz.

Poliüretan tahta taklidi ürünler, taklit derken adi kalitesiz gibi bir ürün olarak algılanıyor ama öyle değil, sertlik olarak 160/180 dansite sertliğe sahip poliüretan ahşap ürünlerin dş cephede ömrü 450 yıl olarak tahmin edilmektedir. Her türlü dış hava şartlarına karşı dayanıklı olan poliüretan dekoratif ürünler en yüksek yalıtım değerlerine sahiptir.

Dekoratif Poliüretan tahta taklidi köşe profil modelleri Ahşap görünümlü Köşe profili eski yalı köşk dekorasyonu dağ evi şato tasarımları için ideal bir dekoratif üründür.

İsteğe gare özel imalatlarımzda vardır. Projelerinizde size etkili kolay çözümler sunuyoruz.

poliüretandekorasyon-ahşap-görünümlü-dekoratif-köşe-modeli
Dekoratif Poliüretan tahta taklidi köşe profil modeli

 

Poliüretan tahta taklidi,Poliüretan ahşap taklidi, Poliüretan Ahşap Görünümlü, yalı,köşk,şato,dağ evi tasarımları, antik tasarım,balta yontması poliüretan tahta görünümlü ürünlerimiz ile yaşanabilir mistik ortamlar oluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.