Poliüretan şömine niş ayna  modelleri her türlü boya tekniği ve altın varak uygulamaları için uygundur. Poliüretan ahşap görünümlü şömine niş ayna modelleri hafif ve sert bir üründür ve dış cephe şartlarına karşı mukavemetli ürünlerdir.

Poliüretan şömine fiyatları niş ve ayna fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

Özel ölçülerde poliüretan ayna şömine niş imalatı için bizimle iletişime geçerek proje çalışmalarınız uygun çözümler bulabilirsiniz.

İndirim!

Poliüretan Aplik ve Niş Modelleri

Poliüretan Niş Modelleri

 2.027,81  1.931,24

İndirim!

Poliüretan Aplik ve Niş Modelleri

Poliüretan Niş Modelleri 08

 1.846,04  1.758,13

İndirim!

Poliüretan Şömine Modelleri

Poliüretan Şömine Modelleri 8401

 6.390,10  6.085,81

Poliüretan Şömine Ayna ve Niş Modelleri çalışmaları. Aydınlatmada yeni vizyon, yeni bir bakış açısı. Salon koridor, oturma odası, otel lobileri gibi bir çok alanda, klasik dekorasyon çalışmalarının vazgeçilmez bir objesidir.

Poliüretan dekorasyon ürünleri, Şömine Ayna ve Niş Modelleri.
Poliüretan dekorasyon ürünlerinde Şömine Ayna ve Niş Modelleri ile Yaşam alanlarımızı tavan avizesinden yansıyan huzurlu yansımaları ile iş ve sosyal hayatımızı renklendirebiliriz. Yerinde ve doğru tasarımlar ile yapılan Poliüretan tavan Şömine Ayna ve Nişleri sayesinde bir alanı olduğundan büyük, olduğundan küçük, daha sıcak , samimi yada daha soğuk ve mesafeli olarak tercihinizi yapabilirsiniz.

-Dekoratif saraya tavan Şömine Ayna ve Niş modelleri, mekanların dekorasyonunda aydınlatma en az diğer ögeler kadar önemlidir. Öncelikle yaşam alanları belirlenmelidir. Doğru mekanda doğru ışık kullanmak çok önemlidir.

Poliüretan tavan Şömine Ayna ve Niş Modelleri ve aydınlatma
Dekoratif Aydınlatma, mekanda hem dekorasyonu hem de ihtiyaçları tamamlar. Aydınlatma bir dekorasyonda yer alan ilk ve son aşamadır. Mekanda hem dekorasyonu hem de ihtiyaçları tamamladığı için sadece fonksiyon olarak düşünülmemeli, özenle seçilmiş dekorasyonların devamı olarak görülmelidir.

Dekoratif klasik tavan Şömine Ayna ve Niş modelleri bazen köpük strafor kartonpiyer tavan Şömine Ayna ve Niş olarak aranmaktadır.

Poliüretan Şömine Ayna ve Niş dekor Modelleri nasıl uygulanır?
Boyanabilir poliüretan Şömine Ayna ve Nişler uygulayacağınız alana polfix poliüretan yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. Polfix tapıştırıcı kuruma süresi ortalama 1 saattir, kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır.

Poliüretan mastik ile köşe birleşim yerleri, çıta kenarlarında kalan boşluklar ve motif birleşim doldurulur bu sayede kusursuz görünüm elde edilir.

Her türlü iç cephe boyası ile duvar çıta ve motifleri boyanabilmektedir.

Dekoratif Boyanabilir poliüretan dekoratif Şömine Ayna ve Niş Özellikleri
Poliüretan tavan Şömine Ayna ve Niş modelleri Her türlü iç cephe boyası ile boyanabilmektedir.

Su ve neme karşı mukavemeti yüksektir, ahşap Şömine Ayna ve Niş lar gibi kabarma yapmaz.
Dekoratif tavan Şömine Ayna ve Niş Modelleri Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.