Yeni ürünlerimizden ahşap görünümlü poliüretan köpük panel modeli ile çok şık otantik ortamlar oluşturmak artık çok kolay. Poliüretan ahşap taklidi ürünler ahşap gibi sudan etkilenmez, çürümez ve en yüksek ısıyalıtım değerlerine sahip bir üründür.

Dış ve iç dekorasyonda rahatlıkla kullanabileceğiniz poliüretan köpük ahşap profillerden p-1980-b modeli 3 metre uzunlukta olup 27 cm genişliktedir yaklaşık 2cm kalınlığa sahiptir.

İsteğe göre farklı ahşap dokulu poliüretan profilleri istediğiniz boy ve ebatlarda imal etmekteyiz.

eskitme ahşap görünümlü poliüretan köpük profiller (1)

eskitme ahşap görünümlü poliüretan köpük profiller (2) eskitme ahşap görünümlü poliüretan köpük profiller (3)

Antik otantik tasarımlar Poliüretan köpük ahşap görünümlü Dekoratif Profil modelleri ile artık daha sofistike bir görünüme kavuştu, Dekoratif antik balta yontması ahşap taklidi paneller ile eski köşk yalı tasarımları safranbolu evleri tarzında dekorasyon dekorları oluşturmak artık çok kolay ahşap ve taş taklidi ürünlerimizin bulunduğu kategorideki poliüretan kiriş kütük modellerimize göz atmayı unutmayın.eskitme ahşap görünümlü poliüretan köpük profiller (4)

Poliüretan köpük ahşap görünümlü, Dekoratif Profil Modelleri, Antik köpük ahşap modeller, otantik poliüretan dekorasyon ürünler ile sizlere en iyi çözümü ayağınıza getiriyoruz.

  1. bünyamin güldemir diyor ki:

    merhaba
    iyi çalışmalar bir bilgi alacaktım ahşap görünümlü 3 mt 270 eninde olan malzeme
    birde poliüretan köpük taş panel kaplama fiatı bunları yeni dekor edeceğimiz mağazada kullanacaz bilgilendiriseniz sevinirim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.