Etiket Arşivleri: Poliüretan İç Dekorasyon Süsleme Ürünleri

Poliüretan dekor ve Ev dekorasyonu

Poliüretan dekor ile evinizi hayal gücünüzün sınırını zorlayacak tasarımlarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda gelişen teknoloji ve Poliüretan dekoratif ürünlerinin artması bu farklı Poliüretan dekor örneklerini ortaya çıkarttı. Ev dizayn ile ilgilenmek sanıldığı gibi kolay bir iş değildir. Bununla ilgili sayısız örnekler size gösterilse de siz yapacağınız ev dizaynını önceden canlandırmalısınız. Bu canlandırma ile evinizdeki eksiklikleri […]

Poliüretan dekor dekoratif ürünler

Günümüzde gelişen dekorasyon dünyası  yepyeni modeller ve fikirler ortaya çıkarıyor. Gelişen bu süreçte poliüretan dekor da nasibini aldı. Klasik poliüretan dekor tasarımlar ve birbirinden dekoratif poliüretan ürünler sizlere sunuyoruz. Klasik görünümlü dekoratif ürünler, evlerini yenilemek isteyenlerimiz için birebir. Bu poliüretan dekor tasarımlardan uzun süre kullanmanıza rağmen bıkmanız mümkün değil, Hem şık hem de albenisi bulunan […]

P-291 Motifli Poliüretan Göbek Modeli

P-291 Motifli Poliüretan Göbek Modeli 293mm çapındadır. Çiçek motifi ile çok şık görünüme sahip P-291  Poliüretan Göbek Modeli kabartma motifleriyle çok şık.

P-9106 Poliüretan hazır kubbe modeli

Poliüretan  kubbe modelleri ile kubbe yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Poliüretan ürünleri sağlam ve kolay uygulamasıyla dekorasyon tercihlerinde ilk sırada geliyor.  P-9106 Poliüretan hazır kubbe modeli görünüm olarakta çok şıktır.    

P-603 Poliüretan Tavan Göbeği modeli

P-603 Poliüretan motifli Göbek modeli kabartma çiçekli motifleriyle çok bir görünüme sahiptir. Kabartma hatları çok derin ve belirgin olması P-603 Poliüretan Tavan Göbek modelini tercihlerde bir adım önde. Dekoratif tavan göbeklerini poliüretan malzemelerden üretmekteyiz.. Poliüretan dekoratif ürünler iç dekorasyon ve dış dekorasyon için mükemmel bir seçimdir. Siz değrli müşterilerimize poliüretan ürün çeşitlerimizle en iyi hizmeti vermeye devem edeceğiz.

P-672 Poliüretan Tavan Göbek Modelleri

Resimde gördüğünüz poliüretan tavan göbeği modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.Silikon kalıbın verdiği avantajla ürettiğimiz bu ürünlerin hatları daha derindir Diğer Poliüretan süsleme ürünlerimizde olduğu gibi, sayısız avantajlara sahiptir. muadili ürünlere göre hatları P-672 Poliüretan çiçek Motifli Tavan Göbek Modeli. Klasik dekorasyonda vazgeçilmez olan çiçek motifi ağırlıktatır.  

P-441 Poliüretan Göbek modeli

P-441 Poliüretan Göbek modeli 44,3 cm lik en küçük  Göbek modellerimizdendir. Göbek olarak kullanmanın yanısıra çoğu yerlerde aksesuar olarakta kullanılmaktadır, Kullanmış olduğumuz yerler yakın bir zaman içerisinde uygulamar bölümünden bakabileceksiniz.

P-641 Kabartma nakışlı Polüretan transparan göbek modeli

P-641 Polüretan transparan göbek modeli oymacılık sanatanın adeta konuştuğu bir modelimizdir. P-641 Polüretan  göbek modeli ile avizeleriniz bu ürünün gölgesinde kalacak :). Uygulaması oldukça basit olan poliüretan dekoratif ürünlerde ustaya gereksinim bile duymazsınız, yapmanız gereken poliüretan yapıştırıcıyı P-641 Polüretan  göbek modeli  arkasına sürüp uygulanacak bölgeye yapıştırıp bir iki dakika beklemek işte bu kadar kolay.

P-861 Poliüretan Göbek & Kubbe modeli

P-861 Poliüretan ürün Göbek veya Kubbe olarak kullanabilirsiniz. P-861 Poliüretan Göbek & Kubbe modeli en çok sattığımız çok şık bir üründür. Özellikle salonlarda vazgeçilmez bir ürün olan P-861 Poliüretan Göbek & Kubbe modeli ile salonlarınız artık daha şık olacak.

P-09 Poliüretan Hazır Niş Modeli

P-09 Poliüretan Hazır Niş Modeli iç mekanlarda dekorasyonda kullandığımız olmazsa olmaz üründür. Uygulaması alçıyla veya alçıpanla yapılan nişlerden ne kadar kolay ise görünüm olarakta bir okadar şıktır.

P-8401 Poliüretan Hazır Şömine modeli

P-8401 Poliüretan Hazır Şömine modeli dekoratifliği ile iç mekanlara ayrı bir güzellik katıyor. Uygulaması çok basit fakat görünümü çok ağır olan Poliüretan Hazır Şömine modeli ile eviniz daha şık olacak. P-8401 Şömine modelinin en altındaki 394 mm lik yuksekliğini keserek istediğiniz yüksekliği elde etmeniz mümkün.

Poliüretan Payanda modelleri

İndirim! İstek Listeme Ekle Hızlı Bakış Poliüretan Payanda Modelleri Dekoratif Konsol Modeli 6002 ₺ 34,78 ₺ 33,12 İndirim! İstek Listeme Ekle Hızlı Bakış Poliüretan Payanda Modelleri Dekoratif Payanda Modelleri 9951 ₺ 95,63 ₺ 91,08 İndirim! İstek Listeme Ekle Hızlı Bakış Poliüretan Payanda Modelleri Dekoratif Poliüretan Payanda Modeller 9924 ₺ 162,29 ₺ 154,56 İndirim! İstek Listeme Ekle Hızlı Bakış Poliüretan Payanda Modelleri [...]

P-9955 Poliüretan Payanda modeli

P-9955 Poliüretan Payanda modeli 218x437x90mm boyutlarındadır.   P-9955 Poliüretan Payanda modeli en ince payanda modelimizdir. Poliüretan köpük motifli konsol payanda modelleri.  

P-9951 Poliüretan Payanda modeli

P-9951 Poliüretan Payanda modelinin ebatları 370x158x108mm dir.  derinliği 158mm genişliği  108mm yüksekliği 370mm dir.Her boyda ve ebatta poliüretan motifli desenli oyma payanda modellerinin imalatını yapmaktayız.

P-9950 Poliüretan Payanda modeli

P-9950 Poliüretan Payanda modeli şu an en uzun Poliüretan Payanda modelimizdir 715x180x170mm ebatlarında olan  P-9950 Payanda modeli dekorasyonda en çok kullanılan ürünlerimizdendir. Poliüretan şömine modelimizdede bu payanda modelini kullanıyoruz. Poliüretan payanda fiyatları hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

P-9946 Poliüretan Payanda modeli

Poliüretan Payanda modellerinden P-9946 modeli 360x300x150 ebatlarındaki P-9946 payanda modeli biraz geniş olduğu için bazı yerlerde sutun başlığı olarakta kullanılabilir. Her boyda ve ebatta poliüretan payanda imalatı yapmaktayız.