Etiket Arşivleri: dekoratif duvar ve tavan kaplama

P-291 Motifli Poliüretan Göbek Modeli

P-291 Motifli Poliüretan Göbek Modeli 293mm çapındadır. Çiçek motifi ile çok şık görünüme sahip P-291  Poliüretan Göbek Modeli kabartma motifleriyle çok şık.

P-9106 Poliüretan hazır kubbe modeli

Poliüretan  kubbe modelleri ile kubbe yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Poliüretan ürünleri sağlam ve kolay uygulamasıyla dekorasyon tercihlerinde ilk sırada geliyor.  P-9106 Poliüretan hazır kubbe modeli görünüm olarakta çok şıktır.    

P-603 Poliüretan Tavan Göbeği modeli

P-603 Poliüretan motifli Göbek modeli kabartma çiçekli motifleriyle çok bir görünüme sahiptir. Kabartma hatları çok derin ve belirgin olması P-603 Poliüretan Tavan Göbek modelini tercihlerde bir adım önde. Dekoratif tavan göbeklerini poliüretan malzemelerden üretmekteyiz.. Poliüretan dekoratif ürünler iç dekorasyon ve dış dekorasyon için mükemmel bir seçimdir. Siz değrli müşterilerimize poliüretan ürün çeşitlerimizle en iyi hizmeti vermeye devem edeceğiz.

P-672 Poliüretan Tavan Göbek Modelleri

Resimde gördüğünüz poliüretan tavan göbeği modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.Silikon kalıbın verdiği avantajla ürettiğimiz bu ürünlerin hatları daha derindir Diğer Poliüretan süsleme ürünlerimizde olduğu gibi, sayısız avantajlara sahiptir. muadili ürünlere göre hatları P-672 Poliüretan çiçek Motifli Tavan Göbek Modeli. Klasik dekorasyonda vazgeçilmez olan çiçek motifi ağırlıktatır.  

P-441 Poliüretan Göbek modeli

P-441 Poliüretan Göbek modeli 44,3 cm lik en küçük  Göbek modellerimizdendir. Göbek olarak kullanmanın yanısıra çoğu yerlerde aksesuar olarakta kullanılmaktadır, Kullanmış olduğumuz yerler yakın bir zaman içerisinde uygulamar bölümünden bakabileceksiniz.

P-641 Kabartma nakışlı Polüretan transparan göbek modeli

P-641 Polüretan transparan göbek modeli oymacılık sanatanın adeta konuştuğu bir modelimizdir. P-641 Polüretan  göbek modeli ile avizeleriniz bu ürünün gölgesinde kalacak :). Uygulaması oldukça basit olan poliüretan dekoratif ürünlerde ustaya gereksinim bile duymazsınız, yapmanız gereken poliüretan yapıştırıcıyı P-641 Polüretan  göbek modeli  arkasına sürüp uygulanacak bölgeye yapıştırıp bir iki dakika beklemek işte bu kadar kolay.

P-861 Poliüretan Göbek & Kubbe modeli

P-861 Poliüretan ürün Göbek veya Kubbe olarak kullanabilirsiniz. P-861 Poliüretan Göbek & Kubbe modeli en çok sattığımız çok şık bir üründür. Özellikle salonlarda vazgeçilmez bir ürün olan P-861 Poliüretan Göbek & Kubbe modeli ile salonlarınız artık daha şık olacak.