Poilüretan transparan panel p-8107 modeli
24 Eylül 2012
Poliüretan modern p-8511 ve p-8545 kartonpiyer modelleri
24 Eylül 2012

Dekoratif Poliüretan panel kaplama modellerimizden  modeli devam eden çöldeki kum dalgası motifi ile çok şık ve estetik bir görünüme sahip. Güzel bir ışıklandırma ile harika bir görünüme kavuşan kum dalgalı poliüretan köpük panel modeli içve dış dekorasyonda kullanıma uygundr, yüksek ısı yalıtımı değerlerine sahip hafif bir üründür. 140 ile 180 fansite sertliği ile darbelere karşı dayanıklıdır.

İsteğe göre projelerinize uygun Dekoratif Poliüretan panel imalatı yapmaktayız

Özel tasarım panelleri veya projelerinizde ki ürünleri sizler için poliüretan  olarak imal etmekteyiz.


Dalga Desenli Yeni Tasarım Poliüretan Dekoratif Panel Modelleri Duvar Kaplama

Dekoratif Poliüretan panel  fiyatları Modern Yeni Tasarım Poliüretan Dekoratif Panel Modelleri ile duvar kaplama tasarımları dekoratif duvar panelleri ile çok şık tarzlar oluşturun.

Poliüretan Dekoratif Panel Modelleri,Poliüretan Duvar Panelleri, Duvar Süsleme tasarımları, Dalgalı duvar panelleri gibi bir çok sorunuza cevap olacak bir tasarıma sahip Yeni Tasarım Poliüretan Dekoratif Panel Modelleri Duvar Kaplama artık çok keyifli bir hal aldı.

2 Comments

  1. Akif ırmak dedi ki:

    P-8141 nolu selçuklu duvar panelinden 15 adet almak istiyorum, ben erzurum atatürk üniversitesinden iç mimarlık bölüm başkanı doç. Dr. Akif ırmak, bize indirimli bir fiyat verirseniz sevinirim, iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.